Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] JailBreak od Craftek [Prison] [Narkotyki] [Dopracowana ekonomia] [NPC]


Gość Nakamitsu

Ankieta  

103 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz na serwerze?

    • Tak
    • Nie (wyja?nij poni?ej - przyjmiemy krytyk? i postaramy si? zmieni?)
    • Nie wiem
  2. 2. Serwer premium czy non-premium?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jailbreak_open.png

Po długiej przerwie powracamy z zupełnie nowymi atrakcjami.

______________________________________________________________________________

Co nowego?

ᴥ NPC

ᴥ Narkotyki

ᴥ Sekcje bonusowe

ᴥ Zupełnie nowe parkour's

ᴥ Poprawiony system ekonomii

ᴥ Przebudowana mapa

ᴥ Całkowicie nowe pliki serwerowe

ᴥ Katakumby *

ᴥ ... i wiele, wiele więcej!

jailbreak_open2.png

______________________________________________________________________________

Katakumby

katakumby_open.png

* Więcej informacji już wkrótce.

______________________________________________________________________________

Poszukujemy:

Pomocnik

Pomocnik to osoba zajmująca się porządkiem na serwerze oraz czacie.

Jego zadaniem jest odpowiadanie na pytania graczy oraz reagowanie na niestosowne zachowania.

Wymagania:

ᴥ Minimum 14 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii.

ᴥ Dystans z jakim podchodzi do graczy.

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie.

ᴥ Chęć pomagania innym i doskonalenia siebie samego.

ᴥ Kilka godzin wolnego czasu w ciągu dnia.

ᴥ Mikrofon oraz TeamSpeak 3.

Podanie musi zawierać:

- Imię,

- Wiek,

- Nick,

- Premium (tak lub nie),

- Kilka zdań o sobie,

Stawiamy na kreatywność. Przekonaj nas w 3 zdaniach, że to ty powinieneś być w naszym zespole,

- Kontakt.

Budowniczy

Budowniczy ma za zadanie pomoc w budowie różnorakich map, specjalnych stref.

Wymagania:

ᴥ Minimum 14 lat.

ᴥ Znajomość ortografii.

ᴥ Podesłanie nam WŁASNYCH prac.

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie.

ᴥ Kreatywność oraz talent do budowania.

ᴥ Kilka godzin wolnego czasu w ciągu dnia.

ᴥ Mikrofon oraz TeamSpeak 3.

Podanie musi zawierać:

- Imię,

- Wiek,

- Nick,

- Premium (tak lub nie),

- Kilka WŁASNYCH prac poglądowych,

- Kilka zdań o sobie,

ᴥ Stawiamy na kreatywność. Przekonaj nas w 3 zdaniach, że to ty powinieneś być w naszym zespole,

- Kontakt.

______________________________________________________________________________

Wszelakie podania prosimy wysyłać na PW.

Śledź nasz temat i bądź z nami na bieżąco.

Stara zapowiedź:


jailbreak_old.png

 

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie, narkotyki itp. A kiedy start serwera? :) Zagram.

Mamy nadzieję wystartować do końca następnego tygodnia.

Opublikowano

Nareszcie jakiś serwer jail, widać po prezentacji, że będzie ogarnięty.

Z chęcią bym zagrał, na pewno będę śledził wszystkie newsy.

Jeżeli to wypali, powiem szczerze, będę pod wrażeniem.

Pozdrawiam! ;)

Opublikowano

@Odświeżam.

 

Zapraszam do komentowania i wyrażania swojej opinii.

Opublikowano

Zapowiada się dość ciekawie, dawno nie grałam na serwerze typu ' jail' . Mam nadzieję iż serwer nie padnie po kilku tygodniach,bo mam zamiar pograć :D Czekam na start :3

1351451567-U710218.png

Większość ludzi mówi że ' oryginalność ' jest fajna lecz tak naprawdę gdy powiesz że wolisz Dżem niż One Direction czy Justina Biebera że nie podobają ci się Vansy bądź Conversy to uznają cie za osobę dziwną i po prostu wyśmieją...Zajebisty ten nasz XXI wiek,czyż nie ... ?

Opublikowano

Serio, podjebaliście rekrutacje na pomocnika z serwera Metro? rly?

Uwierz mi, że wymagania zostały opracowane przez nas. Być może jest to tylko zbieg okoliczności.

Opublikowano

Zagram.

PS. Nakamitsu przeczytaj PW ;)

Otrzymałeś odpowiedź :)

 

Nakamitsu, nie potrzebujesz kogoś do Ekipy ? Wiesz że beze mnie ten serwer nie wypali :D

Napisz proszę na PW.

 

Wymogi oraz kryteria zostały poprawione, serdecznie zapraszam do oceny.

Opublikowano

Uwierz mi, że wymagania zostały opracowane przez nas. Być może jest to tylko zbieg okoliczności.

Taa jasne, nawet z tym samym znaczkiem ᴥ ... Widzę full kreatywność... Jak to wygląda u nich:

ᴥ Minimum 14 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii

ᴥ Szacunek do innych

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie

ᴥ Chęć pomocy innym

ᴥ Kilka wolnych godzin dziennie

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

Imię:

Wiek:

Nick:

Premium:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

Ty ewentualnie trochę pozmieniałeś gramatycznie, co nie zmienia faktu, że to jest po prostu chamsko skopiowane -,-

Opublikowano

Taa jasne, nawet z tym samym znaczkiem ᴥ ... Widzę full kreatywność... Jak to wygląda u nich:

ᴥ Minimum 14 lat.

ᴥ Perfekcyjna znajomość ortografii

ᴥ Szacunek do innych

ᴥ Umiejętność pracowania w grupie

ᴥ Chęć pomocy innym

ᴥ Kilka wolnych godzin dziennie

ᴥ Mikrofon, TeamSpeak 3

Imię:

Wiek:

Nick:

Premium:

O mnie:

Dlaczego Ty:

Kontakt:

Ty ewentualnie trochę pozmieniałeś gramatycznie, co nie zmienia faktu, że to jest po prostu chamsko skopiowane -,-

Znaczek dostępny jest w tablicy znaków w każdym systemie operacyjnym z rodziny Windows.

 

Nie róbmy proszę zbędnego zamieszania.

Opublikowano

Na pewno zagram na tego typie serwera, o ile ten serwer nie padnie po paru dniach,a zamierzam tam sporo pograć. :P

Opublikowano

Proszę się uspokoić i nie kłócić, załatwcie tą sprawę na PW albo ja to załatwie trochę inaczej :)

uu groźny modek, mam to gdzieś... Zamiast zwrócić uwagę na bezczelną kopię z innego serwera to ty mi tu o kłótniach gadasz, to jest dyskusja, żadne wyzwisko jeszcze nie poleciało -,-

Opublikowano

Na pewno zagram na tego typie serwera, o ile ten serwer nie padnie po paru dniach,a zamierzam tam sporo pograć. :P

Wszystko jest dokładnie przemyślane, gwarantuję że serwer dostarczy dużej dawki rozrywki i szybko nie upadnie :)

 

Zapraszam serdecznie do dalszego komentowania, jak i śledzenia naszego tematu.

Opublikowano

kiedy start ?

 

Wlasnie kiedy start?

 

Prace nad serwerem zostały wydłużone.

W przeciągu kilku następnych dni zamieścimy nasze postępy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...